Dell jest jednym z liderów na światowym rynku komputerów przenośnych. Zaufanie klientów marka zdobyła sobie przede wszystkim swoją niezawodnością oraz niezwykle dobrym wyposażeniem. Przez lata jednak funkcjonowało stwierdzenie “coś za coś”. O ile komputer technicznie był bardzo dobry, to estetyka jak i inne walory fizyczne pozostawiały wiele do życzenia. Ostatnimi czasy jednak marka skupiła się i na tym aspekcie, a efekty są naprawdę zadowalające. Klapa górna jest jasna i matowa. Dzięki specjalnej technologi powłoka jest niebrudząca. Laptop posiada 4 podkładki antypoślizgowe, które pełnią jeszcze jedną ważną funkcję. Chodzi przede wszystkim o zrobienie pewnej luki w celu odprowadzania ciepła.

Monitor jest 15,6 calowy, niebłyszczący. Do testowania określonej gamy kolorów użyliśmy na ekranie profesjonalnego instrumentu kolorowego czerwonego pająka 5 generacji, ostateczne wyniki testu pokazują, że ekran Dell Inspiron 5570 pokrywa 60% gamy kolorów sRGB i 44% gamy kolorów Adobe RGB. Z tego wynika, że ​​ekran jest dopuszczalny do codziennego przetwarzania obrazu tego urządzenia.

Z tyłu tego laptopa jest rozmieszczona grupa głośników, aby zmaksymalizować efekt dźwiękowy. Oprócz systematycznej aranżacji głośniki te wykorzystują technologię Wave Maxx Audio Pro, która zapewnia sprawdzone, profesjonalne dźwięki z czystą górą i energicznym basem, które łącznie dają niesamowite wrażenia dźwiękowe.

Wygląd klawiatury jest całkiem przyjemny, ponieważ odstęp klawiszy jest idealny i odpowiedni, więc nie popełniamy błędu, naciskając jednocześnie dwa klawisze podczas pisania. Klawisze wywołują także szybkie odbicie dzięki szybkiemu sprzężeniu zwrotnemu, więc nie występują problemy z wielokrotnym wpisywaniem litery podczas pisania. Klawiatura ma pełnowymiarową konstrukcję.

Szczególnie podoba mi się pozycja przycisku zasilania, który znajduje się po prawej stronie nad klawiaturą. Ma to na celu zapobieganie przypadkowemu dotknięciu, ponieważ na rynku spotkać można ogromną ilość laptopów z przyciskiem zasilania wbudowanym w klawiaturę, co czasem jest bardzo uciążliwe.

Dell Inspiron 5570 jest wyposażony w solidny i precyzyjny matowy touchpad, który jest bardzo delikatny i zapewnia doskonałe wrażenia.

Load More Related Articles
  • Hashtagi a marketing

    Żyjemy teraz w erze cyfrowej! I nie sposób nie zauważyć ani jednego małego symbolu, który …
  • Minimalizm w mieszkaniu

    Ciemne kolory są nieco trudniejsze, aby stworzyć minimalistyczny efekt, ale nie oznacza to…
  • Dlaczego warto uczyć się języków obcych?

    Ucząc się języków obcych możesz odkryć siebie! Często istnieje język, który odgrywa szczeg…
Zobacz więcej od Redaktor
Zobacz więcej w Technologie
Możliwość komentowania została wyłączona

Sprawdź także

Hashtagi a marketing

Żyjemy teraz w erze cyfrowej! I nie sposób nie zauważyć ani jednego małego symbolu, który …