Tworzenie dobrego contentu to w dzisiejszych czasach fundament sukcesu. Nie tylko dlatego, że tego wymaga mechanika działania wyszukiwarek, ale także – a może przede wszystkim – dlatego, że tego wymagają coraz bardziej wybredni użytkownicy Internetu, do których zapewne też należysz. Poniżej prezentujemy cztery wskazówki, które pomogą Ci tworzyć ciekawszy content:

Przejrzystość działania – mówiąc krótko: nie warto owijać w bawełnę. Jeżeli zamierzasz – a tak zapewne jest – wykorzystać tworzone treści jako źródło zarobku nie kryj się z tym przed odbiorcami. Zamiast tego poświęć trochę czasu na przygotowanie materiałów promocyjnych w taki sposób, aby w jak największym stopniu pokrywały się z charakterem Twojej działalności oraz wartości jakie wyznajesz. Dzięki temu zdobędziesz uznanie odbiorców i nikt nie zarzucić Ci, że się „sprzedajesz”

Dostosuj przekaz do kanału komunikacji – bez względu na to, czy dopiero zaczynasz, czy funkcjonujesz od wielu lat, budowane treści musisz dostosowywać do charakteru kanału którym zamierzasz je dystrybuować. Inaczej będą wyglądać treści tworzone na bloga, inaczej na Facebooka, a jeszcze inaczej na stronę internetową

Publikuj w kilku miejscach na raz – kompleksowe działanie prawie zawsze działa na plus, tak też jest w przypadku przestrzeni wirtualnej. Jeżeli działamy na kilku polach jednocześnie, oczywiście dbając o dostosowanie formy przekazu do każdego z nich oraz modyfikowanie przekazywanych treści w celu nadania im unikalnego charakteru, mamy zdecydowanie większe szanse na szybkie powiększenie grona odbiorców

Kontroluj sukces, wyciągaj wnioski z porażki – czyli korzystaj z narzędzi analitycznych. Ocenianie podejmowanych działań „na oko” nie jest najbardziej miarodajną metodą. Na szczęście na rynku dostępnych jest wiele narzędzi, za pomocą których możliwe jest precyzyjne określenie, czy i jak bardzo udało się wstrzelić w gust odbiorców.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie: Agencja interaktywna Bydgoszcz

 • Internetowi copywriterzy

  Pozycjonować strony internetowe można za pomocą różnych narzędzi i na różne sposoby. Dawni…
 • Fred – Google i kolejne modyfikacje algorytmów

  Co jakiś czas można zauważyć w wynikach wyszukiwania chaos i niestabilne pozycje. W połowi…
Load More Related Articles
 • Jak znaleźć dobrego fachowca

  Zarówno prace budowlane, jak i wykończeniowe charakteryzują się na ogół dość dużym poziome…
 • Czy warto remontować stare domy?

  Coraz więcej osób decyduje się na zakup starych domów, nierzadko przeznaczonych do remontu…
 • Testy na alergie wziewne

  Wiosna jest chyba najlepszą porą roku. Przychodzi po niezbyt chłodnym i niezbyt przyjemnym…
Zobacz więcej od Redaktor
Zobacz więcej w Technologie
Możliwość komentowania została wyłączona

Sprawdź także

Jak znaleźć dobrego fachowca

Zarówno prace budowlane, jak i wykończeniowe charakteryzują się na ogół dość dużym poziome…